Ranking tabletek na odchudzanie - Piperine forte - CAPSIPLEX - BIOPERINE

Zobacz które preparaty są najlepsze na rynku

Strona producenta tymczasowo nie działa!

 • Miejsce

  1

  Cena: 137 zł

  Zamów teraz

  PIPERINE FORTE

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Najwyższe stężenie piperyny pośród wszystkich dostępnych obecnie na rynku preparatów. Niska cena w stosunku do skuteczności produktu. Wygodne dawkowanie w formie kapsułki nie sprawia problemów ze stosowaniem. Po 30 dniach przyjmowania suplementu waga spadła o 6 kg. Skutków ubocznych nie odnotowano. Po ponad miesiącu od odstawienia preparatu nie wystąpił też efekt jo-jo. Poza zauważalnym spadkiem wagi zaobserwowano wyraźną poprawę kondycji oraz koncentracji. Absolutny numer 1 w naszym rankingu.

  Producent:

  Strona produktu:
  Piperine Forte
 • Miejsce

  2

  Cena: 210 zł

  Zamów teraz

  CAPSIPLEX

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Piperyna w produkcie wyłącznie jako substancja pomocnicza. Wysokie stężenie piperyny jak na produkt wieloskładnikowy. Cena adekwatna do jakości i skuteczności produktu. Stosowanie podobnie jak w przypadku Piperine Forte – jedna, łatwa do połknięcia kapsułka. Standardowe opakowanie, 30 kapsułek wystarczające na pełną miesięczną kurację. Po 4 tygodniach stosowania waga zmniejszyła się o 3,5 kg. Jedynym efektem ubocznym był wyraźnie zmniejszony apetyt. Przez 3 tygodnie po odstawieniu preparatu nie wystąpił efekt jo-jo. Dodatkowy plus to zauważalny wzrost energii.

  Producent:
  Advanced Health Ltd.

 • Miejsce

  3

  Cena: 198 zł

  Zamów teraz

  BIOPERINE

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Cena zbyt wysoka w stosunku do skuteczności produktu. W opakowaniu znajduje się 120 tabletek, ale kuracja wymaga przyjmowania aż dwóch tabletek każdego dnia. Jest to dość kłopotliwe. Po miesiącu stosowania udało się schudnąć 2,5 kg. Podczas przyjmowania preparatu pojawiły się jednak skutki uboczne w postaci wzdęć oraz bólów brzucha. Zaletą stosowania produktu jest brak efektu jo-jo. Za dodatkową korzyść można uznać przyspieszony metabolizm.

  Producent:
  Sabinsa Corporation

 • Miejsce

  4

  Cena: 90 zł

  Zamów teraz

  TURMERIC

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Preparat wieloskładnikowy, ze stosunkowo niską zawartością samej piperyny. Cena zdecydowanie zawyżona. Opakowanie zawiera 60 kapsułek, ale kuracja wymaga stosowania 2 tabletek dziennie, co wpływa na wygodę użytkowania (częstotliwość sięgania po preparat). Podczas przyjmowania preparatu zalecana jest aktywność fizyczna. Przy niedopełnieniu tego warunku waga po 4 tygodniach pokazała zaledwie 2 kg mniej. Po 2 tygodniach od odstawienia produktu, utracone kilogramy powróciły, więc wystąpił klasyczny efekt jo-jo. Plus za brak efektów ubocznych.

  Producent:
  Sandhu's

 • Miejsce

  5

  Cena: 58 zł

  Zamów teraz

  PINKSLIM

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Kompozycja zróżnicowanych składników wspomagających odchudzanie. Najniższa zawartość piperyny spośród testowanych produktów. Opakowanie zawierające 120 tabletek w niskiej cenie, ale ich skuteczność jest niestety bardzo znikoma. Po miesiącu kuracji udało się zrzucić jedynie 1,5 kg. Dodatkowo pojawiły się niepokojące skutki uboczne, zwłaszcza dolegliwości ze strony układu pokarmowego (nudności, bóle podbrzusza). Jako zaletę można wymienić brak efektu jo-jo.

  Producent:
  FA Nutrition Pink Slim